Zdarza się, że w trakcie naprawy, po wymianie niektórych elementów (np. na zamienniki) nie wszystko da się idealnie spasować. Z pomocą przychodzi nam MorfiPLAST.

Naprawa wydruków 3D przy pomocy MorfiPLAST-u

Posted by
Wydruki 3D nie zawsze są dokładne. Zdarzają się sytuacje, gdy wydruki te należy poprawić. Można tego dokonać przy użyciu MorfiPLAST-u.

Wydłużamy czas plastyczności MorfiPLAST-u

Posted by
Chcemy krótko przedstawić kilka prostych sposobów, które mogą okazać się pomocne przy wykonaniu trudniejszych elementów z MorfiPLAST-u. Niniejszy wpis traktujcie, jako instrukcję dla użytkowników zaawansowanych, którzy swoje pierwsze, poważne doświadczenia z MorfiPLAST-em mają już za sobą. Zamieszczone tutaj rady przydadzą się do wykonywania: 1. Detali o złożonych kształtach, 2. Elementów, które wymagają długiego czasu modelowania. 3. ...

MorfiPLAST i zastosowanie domieszki fosforyzującej

Posted by
Elementy wykonane z MorfiPLAST-u z zastosowaniem domieszki fosforyzującej bardzo dobrze "świecą" w ciemności.

Wykonywanie odcisków negatywowych z MorfiPLAST-u

Posted by
Chcielibyśmy zaprezentować kolejne sposoby wykorzystania MorfiPLAST-u. Tym razem, jako tworzywa do wykonywania odcisków negatywowych.
Zobacz jak przy pomocy MorfiPLAST-u łatwo poszerzyć możliwości i wykorzystanie powszechnie używanych przedmiotów. W tym wypadku na warsztat wzięliśmy statyw do mikrofonu.

Film - Zastosowanie i cechy Morfiplast-u

Posted by
Zobacz krótki film o zastosowaniu i podstawowych cechach MorfiPLAST-u