Dostawa i zwrot towaru

Nadawanie paczek

Co do zasady paczki wysyłamy codziennie, z wyjątkiem sobót i niedziel, do godz. 14. Nie grupujemy zamówień.

Kurierzy

W zależności od rodzaju płatności oferujemy możliwość skorzystania z następujących usług kurierskich:

Płatność z góry

 1. Małe przesyłki do 150g możemy na życzenie wysłać listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy 2-3 dni, koszt 4,99 zł.
 2. Przesyłki większe - do 5kg (i większe) wysyłamy za pośrednictwem DPD Polska. Dostawa 1-2 dni. Koszt dostawy w zależności od wagi paczki: do 5 kg: 12,49 zł. brutto, do 10 kg: 16 zł. brutto, do 15 kg: 17 zł. brutto.

Płatność przy odbiorze

 1. Przesyłki za pośrednictwem DPD Polska. Dostawa 1-2 dni. Koszt dostawy w zależności od wagi paczki: do 5 kg: 14,99 zł. brutto, do 10 kg: 21 zł. brutto, do 15 kg: 22 zł. brutto.

Opakowanie

Kupując na morfiplast.pl masz gwarancję, że produkt jest właściwie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze

Zawsze doradzamy naszym Klientom, aby przy dostawie sprawdzali:

 1. Czy na paczkach nie są widoczne ślady uszkodzeń, które mogłyby mieć wpływ na jakość zawartości przesyłki?
 2. Zgodność zamówionego towaru z otrzymanym.

W przypadku stwierdzenia niezgodności lub uszkodzeń, należy podpisać protokół z kurierem dostarczającym przesyłkę (listonoszem) dającym podstawę złożenia reklamacji w naszym sklepie.

Zwroty / Odstąpienie od umowy

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DzU 2014, poz.827), konsument ma prawo do dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.
 2. W tym celu należy pobrać formularz zwrotu (wersja do wydruku), wypełnić go i wysłać mailem na adres sklepu: bok@morfiplast.pl, lub wysłać pocztą (ewentualnie kurierem) na adres OpenRun Consulting Sp. z o.o., 93-281 Łódź, Al. Śmigłego-Rydza 32/106.
 3. Prosimy o zapakowanie produktów gwarantujące dotarcie na miejsce w stanie nienaruszonym i wysłanie ich na własny koszt do magazynu sklepu, na adres OpenRun Consulting Sp. z o.o., 93-586 Łódź, ul. Energetyków 3/22.
 4. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. gwarantuje konsumentowi możliwość zwrotu towaru pod warunkiem jedynie sprawdzenia jego walorów w sposób analogiczny jak miałoby to miejsce w sklepie stacjonarnym. Oznacza to, że żaden z produktów MorfiPLAST nie może zostać otwarty (nie dotyczy to zbiorczych opakowań kartonowych) ani nie może zostać uszkodzona plomba zabezpieczająca na pudełkach.
 5. Niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu towaru, sprawdzeniu jego kompletności i stanu, przesyłamy przelew zwrotny na sumę wartości nabytego towaru i ceny najniższej przesyłki (tu: Poczta Polska).
 6. Zwroty w oparciu o ustawę z dnia  30 maja 2014 r. o prawach konsumenta nie stosują się do przedsiębiorców.